PTU myTAXI dla FIRM

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm i hoteli wyposażyliśmy naszą firmę w najnowocześniejszy system rozliczeń bezgotówkowych – EKK (Elektroniczna Karta Klienta). Na podstawie zawieranych umów przekazujemy Państwu karty elektroniczne z kodami PIN, którymi można dokonywać płatności za przejazdy samochodami PTU „myTAXI” a rozliczenia wystawiane są raz w miesiącu jedną fakturą zbiorczą.

Karta EKK to idealne rozwiązanie dla prowadzących firmę, jest to niezbędne w rozwijającej się organizacji lub firmie, w której szybkie i komfortowe przemieszczanie się po mieście jest codziennością.

Po wykonanym kursie pasażer wręcza czy podaje kierowcy kod czy kartę EKK i po prostu akceptuje koszt przejazdu. Na stałe trasy przejazdów indywidualnie uzgadniamy kwoty ryczałtowe. Dane z transakcji trafiają prosto do naszej bazy rozliczeniowej. System EKK pozwala ustalać limity na poszczególne karty np. miesięczne, odliczane po każdym kursie, etc. Kontrolę wydatków zapewnia sprawny i bezpieczny system on-line, w którym już kilkanaście sekund po kursie znajdziesz jego szczegółowe dane w otrzymanym e-mailu.

Zestawienie o przebytych kursach raz w miesiącu zostaje przesłane do Państwa Działu Księgowości wraz z fakturą z 14 dniowym terminem płatności.

Istnieje możliwość rozliczeń bezgotówkowych na podstawie jednorazowych kart kredytowych lub Kart Lojalnościowych.

Produkty bezgotówkowe przygotowane z myślą o obsłudze FIRM, HOTELI to:

Karta bezgotówkowa „myTAXI” – karta elektroniczna, aktywowana w systemie rozliczeń bezgotówkowych, z możliwością zapisu i modyfikacji danych: nazwa firmy, nazwa działu, imię i nazwisko użytkownika, identyfikator, MPK (miejsce powstawania kosztów), limit kwotowy. Po skończonym kursie taksówkarz przeciąga kartę przez czytnik w terminalu i natychmiast jest przesyłana informacja na podany wcześniej adres e-mail gdzie znajdują się szczegóły danego kursu.

Jednorazowy Karta Kredytowa (JKK) – dokument bezgotówkowy przeznaczony do jednorazowego wykorzystania. Dzięki unikatowemu numerowi kontrolnemu można dokładnie weryfikować jego status, uzyskując gwarancję, że kupon nie zostanie wykorzystany przez osoby niepowołane, podobnie jak w przypadku innych Kart. Po skończonym kursie pasażer przekazuje kupon JKK taksówkarzowi. Od tej chwili informacja o szczegółach kursu jest widoczna w systemie lub może być potwierdzona przesłaniem szczegółów kursu na adres e-mail.

myTAXIcard – voucher kierowcy, z którego można korzystać, gdy nie ma możliwości przekazania karty gościom firmy. Kierowca wykona kurs a dokument bezgotówkowy zostanie doliczony do zbiorczej faktury. Ten sposób świetnie się sprawdza, gdy trzeba odebrać gości z lotniska czy dworca, lub w innych nagłych sytuacjach.

Wystarczy podpisać z nami umowę Bezgotówkową, dostarczamy karty i już możesz bezgotówkowo korzystać z naszych taksówek.

ODLICZ SOBIE KOSZTY!!!

Ze sprawdzonego systemu elektronicznych rozliczeń korzysta ponad 93400 firm w Polsce.

Aby otrzymać więcej informacji na temat oferty biznesowej PTU myTaxi prosimy o kontakt

pod adresem: mytaxi@ptumytaxi.pl. W temacie emaila prosimy wpisać: Oferta myTaxi.

Można również dzwonić pod numer 501 37 99 88.